تفنگ بادی - دوربین- ...

تفنگ بادی - دوربین- ...

معرفی محصول جدیدشرکت دیانا p1000

بالاخره پس از گذشت بیش از 121 سال از تولید تفنگهای بادی با مکانیزم فنر و پیستون , از پاییز سال 2011 میلادی , محصول جدید کارخانه دیانا با مدل p1000 از سری تفنگهای pcp عرضه خواهد شد .

طراحی چشمگیر این تفنگ در قسمت قنداق , نمایی از تفنگهای شکاری را به نمایش میگذارد . هوای فشرده در مخزنی از جنس فولاد قدرت 40 ژول را در فشار 300 بار ایجاد میکند . محل قرار گرفتن ساچمه ها یک magazine با قابلیت جاگذاری 14 عدد ساچمه میباشد . هر چند که طراحی مخزن به گونه ایست که افت فشار هوای داخل مخزن به حداقل رسیده است ولی احتمالا پس از شلیک حدود 50 ساچمه باید مجددا مخزن را تا فشار 300 بار شارژ کنید . البته ذکر این نکته لازم است که شما هر جایی نمیتوانید امکانات لازم برای شارژ مخزن را تا فشار 300 با پیدا کنید .تیراندازی با این تفنگ بدون لرزش و با دقت بالا به شما یک تجربه عالی از تیراندازی مطمئن و لذت بخش را به دست میدهد .

مشخصات تفنگ p1000

- قابلیت نصب سایلنسر بر روی دهانه لوله

- سرعت خروج ساچمه از دهانه لوله در کالیبر 4.5 میلیمتر : 1150 fps

- سرعت خروج ساچمه از دهانه لوله در کالیبر 5.5 میلیمتر : 950 fps

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 21:38  توسط hossein  | 

معرفی تفنگ بادی وایرخ 30

تفنگ بادی وایرخ ۳۰ ساخت کشور آلمان است . دارای مکانیزم فنر و پیستون است و با شکستن لوله ساچمه گذاری میشود . مکانیزم ماشه آن از نوع معروف ریکورد است که عملکرد دو مرحله ای دارد و هر دو مرحله قابل تنظیم است . مجهز به نمایشگر رنگی فیبر نوری است . دقت تیراندازی آن تقریبا ۱۰۰ درصد است و مشخصات یک تفنگ بادی عالی را ارائه میکند . شکستن لوله آن نیاز به نیروی کمی دارد بنابراین برای افراد نوجوان نیز مناسب است .

مشخصات تفنگ بادی وایرخ ۳۰

طول لوله : ۴۳۰ میلیمتر

طول کلی تفنگ : ۱۰۲۰ میلیمتر

وزن : ۲.۵ کیلوگرم

سرعت شلیک : ۲۰۵ متر در ثانیه در کالیبر ۴.۵ میلیمتر

انرژی : ۷ فوت پوند یا ۹.۵ ژولWEIHRAUCH HW30 MK II

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 16:19  توسط hossein  | 

معرفی تفنگ پرقدرت دیانا مدل مگنوم 350 کلاسیک

دیانا مگنوم ۳۵۰ به طور خاص برای رسیدن به بالاترین سرعت شلیک و بورد بالا طراحی و ساخته شده است . مگنوم ۳۵۰ ، كلاس بالاتري در تيراندازي با تفنگ بادي را ارائه ميكند . داراي مكانيزم فنر و پيستون بوده و با شكستن لوله مسلح ميشود . طرح قنداق آن از نوع قنداق تفنگهاي شكاري است . ماشه آن از نوع مسابقه اي و داراي سيستم قفل ايمني اتوماتيك است . داراي ريل ۱۱ ميليمتري براي نصب دوربين بوده و نشانه جلوي تفنگ قابل تعويض است . استفاده از ساچمه هاي سوپرمگنوم به خاطر سنگينتر بودن ، باعث ميشود تا ساچمه مسير صافتري را طي كند و شدت صدمه ديدن هدف نيز افزايش ميابد . پيشنهاد ميشود از دوربين بوشنل بنر ۱۲x۴۰ - ۴ و پایه دوربین گامو ۱-PC استفاده كنيد . همچنين در صورت امكان از ساچمه هاي مارك RWS نوع SUPER DOME يا SUPER-H-POINT استفاده كنيد . قيمت اين تفنگ در بازار حدود 400000 تومان است .

مشخصات تفنگ بادي ديانا مدل مگنوم 350

توان : 30 ژول

طول تفنگ : 1230 ميليمتر

طول لوله : 495 ميليمتر

وزن تفنگ : 3.8 كيلوگرم

سرعت شليك : 380 متر در ثانيه در كاليبر 4.5 و 260 متر در ثانيه در كاليبر 5.5

دقت تيراندازي : 7 از 10

امتياز 4.5 از 5 براي آن مناسب است


+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 15:55  توسط hossein  | 

معرفی تفنگ بادی وایرخ 57

تفنگ بادي وايرخ مدل HW57 ساخت كشور آلمان ميباشد . داراي سيستم فنر و پيستون است و بوسيله اهرم زير لوله تفنگ مسلح ميشود . پايداري دقت آن بسيار بالا و مناسب جهت تيراندازي تفريحي است .ماشه آن از نوع ريكورد است و در دو مرحله چكانده ميشود . ميزان فشار و حركت ماشه در هر دو مرحله قابل تنظيم است . به همين دليل كنترل ماشه به راحتي در اختيار شما است .قنداق آن آن از جنس چوب راش و داراي برجستگي محل گونه است . همچنين حكاكيهاي روي بدنه باعث افزايش اصطحكاك دست با بدنه ميشود . ظرفيت آن يك تير است . داراي سيستم ايمني اتوماتيك است . امتياز ۴.۵ از ۵ امتياز خوبي براي اين تفنگ محسوب ميشود .
مشخصات وايرخ ۵۷وزن : ۳.۲ كيلوگرم

طول لوله : ۳۶۰ ميليمتر

طول تفنگ : ۱۰۲۰ ميليمتر

سرعت شليك : در كاليبر۴.۵ ميليمتر ۲۵۰ متر بر ثانيه و در كاليبر ۵.۵ ميليمتر ۱۷۵ متر بر ثانيه

انرژي : ۱۱.۵ فوت پوند يا ۱۵.۵ ژول

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 15:49  توسط hossein  | 

معرفی تفنگ بادی چینی زیرتاشو-b3-1

سلام دوستان                                                                                                                     من خودم همین تفنگ رودارم ازش راضی هم بردش حدود 40_50 متره که این هم خیلی خوبه .                   میتونین این تفنگ رو با 47000 هزار تومن تهیه کنید.

   

+ نوشته شده در  جمعه یازدهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 16:40  توسط hossein  |